TR EN

Proje Yönetimi

 

MN Teknoloji olarak uzman ve deneyimli kadromuz, dinamik yapımız, büyük ölçekli projelerden sağladığımız bilgi birikimi ve her koşula uygun ürettiğimiz çözümlerimiz ile güçlü danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi desteği sunmaktayız.

Projelerimizin tüm aşamalarında sunduğumuz ürünün, müşterimizin organik yapısına tam olarak uyum sağlamasını garanti altına almak ve koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için, ele aldığımız projeleri titizlikle yürütüyor ve bunun için gerekli ön hazırlık çalışmalarına da son derece önem veriyoruz.

Çalışma sistemimizde müşteri ile ilk kontak kurulduktan sonra öncelikle bir tanıtım toplantısı düzenliyor ve bu toplantıda firma hakkında bilgi edinmeyi, daha sonraki çalışmalar için ön hazırlık faaliyetlerini yürütmeyi ve sunulan hizmetleri müşteriye tanıtmayı amaçlıyoruz. Sistem analizi yaklaşımıyla mevcut süreçleri ele alıyor ve sistem analizi sonucunda firmanın ihtiyaçlarının neler olduğu sorusunun cevabını elde ediyoruz. Devam eden danışmanlık süresince dönemler bazında analiz çalışmalarına devam ediyor ve karşılanamayan fonksiyonlarda da müşterinin isteği doğrultusunda geliştirme imkânı sunuyoruz.